PRACA U NAS

Zatrudnimy asystentkę biura

Wymagania:

·         podstawowa znajomość programu Photoshop

·         biegłość w social mediach

·         odpowiedzialność, komunikatywność i dyspozycyjność

·         mile widziana znajomość języka angielskiego i  języka rosyjskiego

·         umiejętność dobrej organizacji pracy, podejmowania decyzji, samodzielność.

Obowiązki:

·         obsługa klientów

·         rozwój i prowadzenie kanałów social media

·         obróbka graficzna zdjęć

·         wsparcie w codziennych pracach biurowych

·         sporządzanie raportów z powierzonych zadań

Firma oferuje:

·         pracę od zaraz

·         okres próbny w wymiarze 8h/dziennie

·         na początek umowa zlecenie

·         docelowo praca na dłuższy okres czasu - umowę o pracę

·         pracę w biurze, w centrum Białegostoku

·         przyjazną atmosferę

Praca kreatywna, ciekawa w prężnie rozwijającej się firmie.

CV ze zdjęciem proszę przesyłać na maila reklama@illuminate.pl